PROGRESS

logo2

Studencka Organizacja Public Relations PRogress
jest pierwszą w Polsce organizacją studencką zajmującą się szeroko rozumianą działalnością związaną z
public relations. Powstała w 2000r. z inicjatywy studentów dawnej Akademii Ekonomicznej w Katowicach, kształcących się na specjalności PR.

Poprzez organizowanie cyklu seminariów, konferencji, czy konkursów wiedzy praktycznej upowszechniamy wiedzę z zakresu kształtowania wizerunku osób i organizacji. Zapraszani przez nas prelegenci, praktycy w dziedzinie PR, dziennikarze, czy przedstawiciele firm pomagają uczestnikom odpowiedzieć na takie pytania jak:

– Co to jest public relations?
– Jaka jest jego rola we współczesnym świecie?
– Czym pojęcie to różni się od innych, pokrewnych dziedzin?
Adresatami organizowanych projektów są przede wszystkim studenci, ale w naszych przedsięwzięciach chętnie biorą udział także przedstawiciele środowisk gospodarczych. 

Studencka Organizacja Public Relations ,,PRogress” ma na celu pomoc w kreowaniu wizerunku Uniwersytetu Ekonomicznego, edukację członków stowarzyszenia i przygotowanie ich do pracy zawodowej poprzez aktywizację w ramach organizowanych akcji i konferencji. Działania ,,PRogressu” cieszą się dużym zainteresowaniem wśród studentów oraz mediów regionalnych. Uczestnictwo w naszej organizacji to nie tylko świetna zabawa, to także pierwszy krok do osiągnięcia sukcesu w dziedzinach Public Relations, Komunikacji Społecznej czy Dziennikarstwa. Logo SOPRm

Be Sociable, Share!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>