Partnerzy

Nasi Partnerzy i Sponsorzy, którzy wspierają nas podczas akcji oraz codziennej działalności organizacji.

logo na str

 


 

ros

 

Rada Organizacji Studenckich Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach to wspólna inicjatywa organizacji studenckich działających na naszej Alma Mater. Rada skupia przedstawicieli organizacji i stowarzyszeń działających na UE, którzy wspólnie realizują powierzone Radzie zadania.

 


..

Polskie Stowarzyszenie Public Relations jest ogólnopolską organizacją branżową skupiającą pracowników działów PR w firmach, samorządach i administracji, wykładowców wyższych uczelni oraz pracowników agencji PR. PSPR ma na celu integrację środowiska PR w Polsce, a także popularyzację i edukuje w zakresie PR.

pspr Śląski Oddział Polskiego Stowarzyszenia Public Relations jest najaktywniejszym regionalnym oddziałem PSPR w kraju. Organizuje m.in comiesięczne spotkania, dotyczące szeroko pojętego PR, szkolenia i inne projekty edukacyjne. Włącza się także w inicjatywy takie jak: członkostwo w Radzie Etyki PR, Radzie ds. Społecznej Odpowiedzialności przy Marszałku Województwa Śląskiego czy Katowickie Dni Organizacji Pozarządowych. Członkowie Oddziału uczestniczą również w inicjatywach podejmowanych przez organizacje studenckie.

….


parlament

Parlament Studencki jest dwudziestopięcioosobową reprezentacją Samorządu Studenckiego tworzonego przez studentów Uniwersytetu Ekonomicznego. W jego skład wchodzą przedstawiciele poszczególnych lat studiów i wydziałów wybrani zgodnie z zasadami ujętymi w Regulaminie Samorządu Studenckiego

…..


11086876_913587591995492_1904399294_o

….

Teatr Mały w Tychach
prowadzi działalność teatru impresaryjnego, ale przede wszystkim teatru repertuarowego, wykorzystujący w praktyce Nowe Wzorce Sztuki, sięgające do najbardziej elementarnej wartości człowieka, jaką stanowi Miłość. Sezon kulturalny to zwykle ok. 280 różnorodnych propozycji teatralnych i estradowych, w tym 100 adresowanych do dzieci, 20 wystaw indywidualnych i zbiorowych malarstwa, tkaniny, witrażu, rzeźby, rysunku, grafiki, ceramiki , biżuterii i fotografii.
 www.teatrmaly.tychy.pl


11085769_949441605074910_2072461594_o

Isabel Medical Day Spa to salon kosmetyczny specjalizujący się w zabiegach kosmetycznych, kosmetyce twarzy, kosmetyce ciała, masażach, medycynie estetycznej – kosmetyce opartej na nowoczesnych technologiach.

……..


logo jpg

……

Studio Tańca PRESTIGE powstało z myślą o wszystkich, którzy pragną rozwijać swoje taneczne pasje, zainteresowania, czy po prostu aktywnie spędzić wolny czas, bez względu na wiek. Wiedzę i wieloletnią praktykę instruktorzy zdobywają na licznych szkoleniach, obozach i kongresach tańca, prowadzonych przez najwybitniejszych specjalistów i tancerzy z Polski oraz z zagranicy. Studio Tańca PRESTIGE to idealne miejsce dla wszystkich tych, którzy chcą rozwinąć taneczne umiejętności, wyjść naprzeciw swoim pragnieniom i zdolnościom, a przede wszystkim znaleźć czas na chwilę przyjemności i odprężenia.

…..


karieraKariera na Start to program stażowy dla studentów i absolwentów uczelni wyższych. Jego celem jest wyłonienie najlepszych, najbardziej zmotywowanych, pełnych pasji studentów i absolwentów, którzy będą mieli szanse odbyć staże w renomowanych, śląskich firmach.

….

Be Sociable, Share!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>