Superman na studiach!

Wychodząc z pomocą WSZYSTKIM, którzy mają noworoczne postanowienia, zorganizowaliśmy TRZYDNIOWE warsztaty, na których będzie można SPOTKAĆ ludzi z takimi zainteresowaniami jak Ty i DOWIEDZIEĆ SIĘ ważnych reguł dotyczących spełniania SWOICH MARZEŃ..

Osoby, które 1 stycznia postanowiły podjąć wyzwanie o poprawienie swojej KONDYCJI i SIŁY, mieli okazję spotkać profesjonalnych trenerów i ludzi chcących ulepszyć swoją sylwetkę.

Dla tych, którzy z kolei uważali, że potrzebują coś poprawić w RELACJACH MIĘDZYLUDZKICH zorganizowaliśmy warsztaty w tej tematyce.

Można się było również dowiedzieć jak odwrócić wszystko do góry nogami, żeby wieść życie TAKIE JAKIE SIĘ CHCE

Poprawa wyglądu i stylu? NA ten temat dowiedzieli się wszyscy uczestnicy spotkania z profesjonalnym STYLISTĄ i ekspertem od savoir vivre.

We współpracy z instytucjami obracającymi wielkimi pieniędzmi zorganizowaliśmy aż trzy moduły szkoleniowe pozwalające LEPIEJ poznać ŚWIAT FINANSÓW i zwiększyć swoje DOCHODY.

PS. W wydarzeniu wzięli udział TYLKO prawdziwi MĘŻCZYŹNI

Be Sociable, Share!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>